Zásobníky pro ohřev TUP

Zásobníky pro ohřev TUV

Nejvyšší možný komfort ohřevu teplé vody JUNKERS.

Příprava teplé vody

Vhodné řešení pro každou situaci.

Plynové průtokové ohřívače

Teplá voda v každém okamžiku.

Příprava teplé vody pomocí průtokových ohřívačů Junkers je úsporné a efektivní řešení. Tyto ohřívače pracují na úsporném průtokovém principu, tzn. že potřebné množství vody je ohříváno pouze tehdy, když jej skutečně potřebujeme. Firma Junkers vlastní patent již z roku 1894 a je celosvětovým lídrem v této oblasti.

Příprava teplé vody JUNKERS (4,5MB)

Všechny nabízené průtokové ohřívače vody Junkers pracují na bázi energeticky úsporného průtokového principu a využijete je všude tam, kde potřebujete ohřívat teplou vodu nezávisle na vytápění. Díky modernímu designu jsou průtokové ohřívače vody vhodné pro instalaci do všech koupelen a kuchyní. Ohřívače vody Junkers jsou zároveň velmi kompaktní a Vy tak ušetříte ve svém bytě nebo rodinném domě spoustu drahocenného místa. Plynové průtokové ohří- vače vody mají také plynulou regulaci výkonu a snadno tak udrží požadovanou stabilní teplotu vody nezávisle na průtoku.

Komfortní nepřímo ohřívané JUNKERS zásobníky teplé vody

Široký sortiment provoznû úsporných zásobníků s různým výkonem nepřímého ohřevu, s odlišným tvarovým provedením, s objemem 50-1000 litrů, s vysokou odolností proti korozi a s možností připojení cirkulace.