Montáže a prodej kotlů

Montáže a prodej kotlů

Jsme topenáři, instalatéři a plynaři

Vyměníme Vám starý kotel za nový. Ať už jde o kotel BOSCH nebo Vaillant, Protherm, Buderus, Geminox, Dakon, Viessmann, Dražice, Wolf a další. Zhotovíme „na klíč“ celý nový topný systém včetně souvisejících rozvodů vody, i kanalizace. Kaskádové systémy, radiátory, podlahové topení, napojení na kanalizaci, a jiné, to vše je pro nás hračkou. Rekonstrukce nebo realizace projektů provádíme jak v bytech, firmách, tak i v rodinných domech. Potrubní rozvody instalujeme zpravidla z měděných trubek s lisovanými spoji. Když je třeba, umíme to i s plastem, sendvičovými materiály, ale i se svařovaným ocelovým potrubím.

Svou práci děláme už hodně dlouho. Přijedeme k Vám v Praze i Středočeském kraji.

Jak to u nás funguje?

Po tom, co se spolu spojíme, k Vám přijedeme, popovídáme si o Vašich požadavcích a reálných možnostech, povíme Vám návrh, jak by to mohlo vypadat a poté ZDARMA zpracujeme prvotní nabídku. Až poté, na základě kalkulace v nabídce se rozhodnete, že do toho jdete s námi, my budeme naši práci fakturovat už v rámci Vaší objednávky.

Nejprodávanější kotle BOSH máme u nás vystavené na prodejně. Přijďte se na ně podívat. Sídlíme na adrese Plzeňská 54/348 v Praze 5, jednu stanici MHD od Anděla. Ukážeme Vám příslušenství a regulaci. Co si vyberete máme zpravidla na skladě, k vyzvednutí druhý den. A nebo Vám kotel zavezeme domů.

Jaké dokumenty od nás obdržíte?

  1. Nabídka
  2. Smlouva o dílo
  3. Protokol o provedení kotle do provou
  4. Revizní zpráva plynového zařízení
  5. Zápis o předání díla
  6. Faktura a doklad o zaplacení

Potřebujete-li nový kotel, rekonstrukci nebo výstavbu nového topení, obraťte se na nás

TEDOR spol. s.r.o. obchodní a inženýrská činnost
Plzeňská 54/348
Praha 5