TEDOR s.r.o.

Začátky firmy byly naprosto odlišné od toho, jak vznikají a začínají firmy v dnešní době. Dnes žijeme v digitální době, vše je rychlé, ale tehdy to bylo mnohem složitější. O to více klademe důraz na dobrý vztah se zákazníky. Servisujeme kotle BOSCH a JUNKERS už řadu let po celé Praze a okolí. Naši zákazníci se nám rok co rok spokojeně vracejí a vážíme si toho. Možná je to právě díky našemu přátelskému přístupu, dodržování termínů, dobrým cenám, a nebo i tím, že se rádi vidí s našimi techniky. Jsme rodinná firma a i naši zaměstnanci, kolegové jsou ve firmě rádi. To je pro nás velká odměna, ale velké díky patří hlavně jim, protože to jsou oni, profesionálové v oboru, kteří se s Vámi nejčastěji potkávají a vyřeší Váš technický problém.

Naší zásadou je především spolehlivost, technická profesionalita, vstřícné jednání se zákazníkem a samozřejmě zvládnuté know how.

Historie firmy Tedor sahá až do roku 1990. Tehdy se sešlo několik nadšenců tepelné techniky a založili prodejnu plynových kotlů. V prvních letech jsme si to zkoušeli, učili jsme se. Až v roce 1994 vznikla společnost Tedor, spol. s r. o., která kromě prodeje kotlů a tepelné techniky JUNKERS v krátké době spustila i servis pro značku JUNKERS od výrobce Bosch Thermotechnika (dnes pod značkou BOSCH). Netrvalo dlouho a ve firmě Tedor jsme založili nové oddělení pro montáže kotlů, výstavbu a rekonstrukce celých topných systémů v bytech, firmách nebo rodinných domech.

Od roku 1994 sídlíme na Plzeňské 348/54, v Praze 5. Poznáte nás podle bílých vozů s nápisem Tedor JUNKERS, v blízké době bude ještě BOSCH. Naši servisní technici, topenáři, instalatéři, plynaři, revizní technici i obchodní oddělení mají potřebné technické vzdělání, jsou pravidelně proškolováni ze stran výrobců a Institutem technické inspekce ČR. Jsme členy Pražského sdružení pro zemní plyn.

Výpis z OR


Ukázky realizací