KAMPAŇ 2017-18

Bosch GSR 140-LI

Objednáte–li si u nás do konce letošního roku dodávku a montáž jakéhokoli kondenzačního kotle JUNKERS v Praze a blízkém okolí, s tím, že dodávka a montáž proběhne v 1. pololetí 2018, dostanete od nás jako součást dodávky při dokončení akce akumulátorovou vrtačku Bosch GSR 140-li Professional za 10,- Kč.

Cílem kampaně je propagace plynových kotlů JUNKERS. A je co nabízet. Kvalita, úsporný a bezpečný provoz, dlouhodobé zkušenosti osvědčené značky.

Kampaň je určena pro ty z Vás, kteří uvažujete o výměně plynového kotle, anebo výstavbě etážového topení s plynovým kotlem v 1. pololetí příštího roku, anebo můžete takovýto letošní záměr o několik měsíců odložit, či naopak v příštím roce o něco uspíšit.

Nezastíráme, cílem je i alespoň částečně vyrovnat každoroční rozdíl mezi poptávkou a nabídkou v prvním a druhém pololetí roku. Na podzim nestíháme, v prvním pololetí je volněji.

Celé to bude probíhat takto:

  • Zatelefonujte k nám co nejdříve, a sjednejte si schůzku s naším vedoucím montáží panem Staňkem.
  • Technik Vás navštíví, a podle Vašich přání, záměrů a podle místních podmínek zdarma vypracuje technickou a finanční nabídku. Pokud se ceny kotle týká, jak uvidíte z případné nabídky, z oficiálních cen výrobce poskytujeme výrazné slevy.
  • Bude-li Vám nabídka vyhovovat, domluvíte se s technikem na orientačním termínu provedení v rozmezí jednoho měsíce, a dostanete k prostudování návrh smlouvy. Jak sami budete moci poznat, jedná se o smlouvu věcně a cenově závaznou pro nás jako dodavatele, od níž Vy můžete kdykoli odstoupit bez jakékoli penalizace, odstupného či jiných potíží. (Žádná malá písmenka)

Kampaň platí pro podpis smlouvy do 28. 12. 2017, anebo do vyčerpání našich pro tuto kampaň plánovaných montážních kapacit v 1. pololetí 2018.